Dostawa Treści Cyfrowych i płatność

Dostawa Treści Cyfrowych

Treści cyfrowe wysyłane są w sposób automatyczny z serwisu natychmiast po zaakceptowaniu płatności (przelew online) lub po ręcznym zaakceptowaniu płatności przez pracownika Sklepu (przelew na konto bankowe, sprawdzanie każdego dnia roboczego około godziny 13). Jeśli nie dostaniesz maila z tytułem "Twój produkt wirtualny jest dostępny do pobrania" sprawdź, proszę, folder spam, wpisz w wyszukiwarkę poczty tę frazę i przejrzyj foldery poczty. Jeśli maila nie ma, nie zwlekaj - napisz do mnie wiadomość przez Formularz Kontaktowy lub mailowo na kontakt@plotkapufy.pl, pawlowskajoanna86@gmail.com. Im szybciej mnie powiadomisz o problemie, tym szybciej ponownie wyślę zamówione przez Ciebie treści :)

Sposoby płatności

Do Państwa dyspozycji zostawiamy poniższe możliwości realizacji płatności za zamówienie:

  • Płatność przelewem tradycyjnym - po zaakceptowaniu zamówienia pojawią się dane do wykonania przelewu tj. numer konta oraz dane odbiorcy.
  • Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, na wpłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane. Dane do przelewu: Numer konta:  73 1140 2004 0000 3802 8419 1100, Odbiorca: Plotkadesign Joanna Pawłowska, ul. Halibutowa 29,85-435 Bydgoszcz, W tytule należy wpisać numer zamówienia. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie.
  • Płatność szybkimi płatnościami Przelewy24 - po zaakceptowaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania wybranego banku, aby wykonać przelew natychmiastowy. Jeśli przelew się nie powiedzie i nie będzie możliwości powrotu do karty płatności, zamówienie można opłacić przelewem zwykłym wpisując w tytuł przelewu numer zamówienia. Na taką płatność po nieudanej płatności online również czekamy 7 dni kalendarzowych.