Dostawa i płatność

Koszty i warunki dostawy

Na czas realizacji zamówienia składa się czas zapakowania produktów oraz czas transportu. Produkty wysyłamy w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - nie dotyczy to przedmiotów wykonywanych na zamówienie (paski do toreb, wkłady do puf) - ich czas wysyłki jest określony na stronie przedmiotu.

W szczególnych przypadkach braku produktu w wybranym przez klienta kolorze na magazynie, termin realizacji może się przedłużyć. Każdorazowo jednak klient zostanie powiadomiony o wszelkich opóźnieniach z możliwością odstąpienia od zakupu bez żadnych konsekwencji.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex. Czas transportu zamówienia to w przypadku wyboru opcji Pocztex24 - 24 godziny, czas ten w szczególnych przypadkach może się wydłużyć np w okresie okołoświatecznym. Dla klientów dostępna jest również możliwość odbioru produktu w paczkomacie Inpost. Na specjalne życzenie możemy wysłać zamówienie za pośrednictwem innej firmy np. UPS, Dpd i in. Koszty wysyłki mogą być jednak w tym przypadku  wyższe. W razie wybrania innych niż Pocztex dostawców, prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez adres e-mail: kontakt@zrobilamsobie.pl.

Wysyłka kurierem Pocztex24 lub kurierem Inpost w cenie 16zł, paczkomat 13.53zł (nie dotyczy wszystkich produktów, np dużych baz na kosze i wkładów do puf)

Darmowa wysyłka dla zakupów powyżej 300 zł.Sposoby płatności

Do Państwa dyspozycji zostawiamy poniższe możliwości realizacji płatności za zamówienie:

  • Płatność przelewem tradycyjnym - po zaakceptowaniu zamówienia pojawią się dane do wykonania przelewu tj. numer konta oraz dane odbiorcy.
  • Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, na wpłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane. Dane do przelewu: Numer konta:  05 1050 1139 1000 0090 3101 6620, Odbiorca: Conquer Innovations Sp. z o.o., ul. Halibutowa 29,85-435 Bydgoszcz, tel. 884005625 W tytule należy wpisać numer zamówienia. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie, zwykle w ciągu 24h od wysłania przelewu.
  • Płatność szybkimi płatnościami PayU - po zaakceptowaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania wybranego banku, aby wykonać przelew natychmiastowy. Zamówienie realizowane jest niezwłocznie po dokonaniu płatności.

P%C5%82atno%C5%9Bci-PayU.jpg