Dostawa i płatność

Koszty i warunki dostawy

Bezpłatna dostawa już od 200zł!

Na czas realizacji zamówienia składa się czas zapakowania produktów oraz czas transportu. Produkty wysyłamy w ciągu 4 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty - nie dotyczy to przedmiotów wykonywanych na zamówienie (wkłady do puf) - ich czas wysyłki jest określony na stronie przedmiotu.

W szczególny czasie np. Świąt Bożego Narodzenia czy okresie urlopowym o terminach wysyłek klient informowany jest poprzez baner na głównej stronie sklepu.

Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej Inpost. Czas transportu zamówienia to w przypadku wyboru kuriera- 24 godziny, czas ten w szczególnych przypadkach może się wydłużyć np w okresie około świątecznym. Dla klientów dostępna jest również możliwość odbioru produktu w paczkomacie Inpost.

Wysyłka kurierem Inpost lub paczkomatem w cenie 12,99zł

Sposoby płatności

Do Państwa dyspozycji zostawiamy poniższe możliwości realizacji płatności za zamówienie:

  • Płatność przelewem tradycyjnym - po zaakceptowaniu zamówienia pojawią się dane do wykonania przelewu tj. numer konta oraz dane odbiorcy.
  • Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, na wpłatę czekamy do 7 dni kalendarzowych. Po tym czasie zamówienie zostanie anulowane. Dane do przelewu: Numer konta:  05 1050 1139 1000 0090 3101 6620, Odbiorca: Conquer Innovations Sp. z o.o., ul. Halibutowa 29,85-435 Bydgoszcz, tel. 884005625 W tytule należy wpisać numer zamówienia. Zamówienie realizowane jest po zaksięgowaniu płatności na koncie.
  • Płatność szybkimi płatnościami PayU - po zaakceptowaniu zamówienia, zostaną Państwo przekierowani do strony logowania wybranego banku, aby wykonać przelew natychmiastowy.

P%C5%82atno%C5%9Bci-PayU.jpg